Наша символіка

Прапор школи

Пісня школи

Слова випускниці школи Юлії Зінченко

Музика вчителя музичного мистецтва Колісняка А.В.

І

Завітайте в школу нашу і побачите ви там

Повну розуму й натхнення королеву знань.

Тут у нас усе чудово, розуміння між дітьми,

Класи сонячні й просторі й кращі вчителі.

Тут нас завжди пам’ятають і з любов’ю зустрічають.

Приспів

Тільки тут,

Тільки тут зимою літо,

Тільки тут

Шлях в науку нам відкрито.

І тебе пам’ятати буду я,

Барвінкова школо ти моя.

ІІ

І нехай літа минають, я тебе не забуваю.

Залишила ти спогади мені.

Рідна школо, ти чудова, калинова, перлинкова,

Ти для нас усіх – другий дім.

Тут нас завжди пам’ятають і з любов’ю зустрічають

 

Герб школи

Структура учнівського самоврядування

 

 

 

 

Рада керівників центрів

 учнівського самоврядування

 

Голова Ради – Самосюк Дмитро (10-Б)
Заступник голови Ради – Семьонова Поліна (11-Б)
Секретар – Миколайчук Ірина (11-А)

 

 

Члени районної Ради лідерів:

  Семьонова Поліна (11-Б)
Самосюк Дмитро (10-Б)
Миколайчук Ірина (11-А)
Головчук Олена (10-В)
Замашнюк Юлія (9-В)

Члени Ради керівників центрів

 учнівського самоврядування

5-А  -  Коломієць Крістіна, Шацька Єлизавета

5-Б – Станійчук Анастасія, Лук’янчук Олександра

5-В –  Дем’янчук Поліна, Олійник Софія

6-А – Спеціальна Софія, Нечипорук Альона 

6-Б – Полєщенкова Олександра, Калитюк Діана

6-В – Конончук Софія, Коновалова Тетяна

7-А – Тертична Софія, Костюк Андрій

7-Б  - Козачук Кароліна, Ковальчук Роман  

7-В – Поцілуйко Анастасія, Кравчук Аліна  

8-А – Писарчук Крістіна, Яцюк Анастасія

8-Б – Рабчевська Вікторія, Татрова Анна 

8-В – Найдюк Вікторія, Прокопчук Марія

9-А – Алексійчук Крістіна, Максимчук Вікторія 

9-Б – Забитчук Ірина, Федорчук Яна

9-В – Замашнюк Юлія, Барсукова Єлизавета 

10-А – Кондратюк Ольга, Шафранська Анастасія 

10-Б – Самосюк Дмитро, Москаленко Богдан

10-В  - Головчук Олена, Жижина Ольга

11-А – Миколайчук Ірина, Яцкова Наталія, Непевний Олександр

11-Б – Семьонова Поліна, Вялов Ілля, Семендяк Богдана 

Розподіл обов’язків

 у Раді керівників центрів

 учнівського самоврядування

Центр «Здоров’я і спорт»   

Голова  - Семьонова Поліна (11-Б)
Лук’янчук Олександра (5-Б)
Спеціальна Софія (6-А)
Ковальчук Роман (7-Б) 
Рабчевська Вікторія (8-Б)
Алексійчук Крістіна (9-А)
Москаленко Богдан  (10-Б)

 Центр «Родина»
Голова  - Забитчук Ірина (9-Б)
Станійчук Анастасія (5-Б)
Нечипорук Альона (6-А)
Костюк Андрій (7-А)
Писарчук Крістіна (8-А)
Кондратюк Ольга (10-А)
Яцкова Наталія  (11-А)

Центр «Природа» 
Голова – Семендяк Богдана (11-Б)
Коломієць Крістіна (5-А)
Полєщенкова Олександра (6-Б)
Кравчук Аліна  (7-В)
Татрова Анна  (8-Б)
Максимчук Вікторія (9-А)
Шафранська Анастасія (10-А)

 Центр «Господарські справи»

Голова – Жижина Ольга
Дем’янчук Поліна (5-В)
Калитюк Діана (6-Б)
Козачук Кароліна (7-Б)
Яцюк Анастасія (8-А)
Федорчук Яна (9-Б)
Миколайчук Ірина (11-А)

Центр «Дозвілля»  

Голова – Непевний Олександр
Шацька Єлизавета (5-А)
Конончук Софія (6-В)
Поцілуйко Анастасія (7-В)
Прокопчук Марія (8-В)
Замашнюк Юлія (9-В)
Головчук Олена (10-В)

 

Центр «Держава і суспільство»

Голова – Барсукова Єлизавета (9-В)
Олійник Софія (5-В)
Коновалова Тетяна (6-В)
Тертична Софія (7-А)
Найдюк Вікторія (8-В)
Самосюк Дмитро (10-Б)
Вялов Ілля (11-Б)