Головна » 2018 » Ноябрь » 22 » День Гідності і Свободи
01:27
День Гідності і Свободи

Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору  в Україні встановлено День Гідності та Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада.
Саме в цей день Ізяславським НВК №5 проведено ряд заходів:
виховну годину у всіх класах школи "У їхніх серцях жила Україна"; конкурс листів для учнів 7-11 класів "Гідність для мене - це...";  у шкільному холі організовано інтерактивну гру "Революція Гідності в QR кодах", в якій можуть взяти участь учні будь-якого віку та за допомогою мобільних додатків  дізнатися імена учасників Революції Гідності, назви пісень, пов'язані із цими подіями та інш.; усі класи школи взяли участь в інформаційному флешмобі  "Квітка свободи", на пелюстках якої написали вислови відомих людей чи власні судження про свободу, гідність, рівність; учні 10 класів стали учасниками районного концерту "Україна - територія гідності", що відбувся у будинку культури.
Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Українці – це народ, який заслуговує на повагу світової спільноти. Адже ми разом довели, що ми патріотичні, з високим почуттям гідності та непереборним духом свободи! 

Фотоколаж

 

 

Переглядів: 29 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar