Головна » 2018 » Май » 18 » День вишиванки
10:14
День вишиванки

День вишиванки відзначається у третій четвер травня. За кілька останніх років це свято вийшло за межі України і поступово стає міжнародним. Його мета – об’єднати українців всього світу, незалежно від релігії, мови, місця проживання, об’єднати усіх, хто, одягаючи вишиванку, душею відчуває себе українцем, підтримує ідею національної єдності і патріотизму.

16 травня учні 6 - 9 класів під час виховної години переглядали відеофільми, репортажі, відео блогерів англійською мовою з Великобританії, Франції, Австрії, Канади та інших країн, зафільмовані учасниками Днів вишиванки. Прослухали повідомлення вчителів англійської мови про історію свята, значення вишивки для українців, а також могли переконатись, що не лише ми, українці, вивчаючи іноземні мови, знайомимось з іншими культурами, а і європейці, підтримуючи наші традиції і свята, виявляють цікавість до української історії та культури, що свідчить про те, що ми – частина Європи.

17 травня уся школа стала суцільною вишиванкою. Усі вчителі та учні одягли вишиванки. Кожна класна кімната була прикрашена серветками, рушниками, картинами, іконами, подушками, виконаними у різних техніках, Приємно зазначити, що до виставки долучились не лише школярі, а й мами, бабусі, родичі, друзі. Учні навперебій розповідали, яку річ вишивали із сестричкою, мамою чи самостійно, а хтось попросив бабусю залізти у скриню, де зберігається справжня берегиня роду – вишивка.

Звичайно, під час перерв класи перетворились у виставкові зали, бо учні намагались познайомитись з кожною роботою.

Завершенням святкувань став флешмоб – подарунок найменших школярів – п’ятикласників усім учням та вчителям школи до Дня вишиванки.

Фотоколаж

Переглядів: 76 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar