Головна » 2018 » Сентябрь » 26 » Дні європейської спадшини
15:44
Дні європейської спадшини

 Дні європейської спадшини (ДЄС) - спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії - найпопулярніші культурні заходи, що спільно проводяться різними країнами Європи. Загальноєвропейський характер подій сприяє об'єднанню громадян в європейському вимірі та акцентує увагу на цінності культурної спадщини в 50 державах, що підписали Європейську культурну конвенцію. Щорічно з кінця серпня до початку жовтня організовуються заходи, що допомагають підвищити рівень обізнаності про спільну спадщину Європи та постійну потребу в її захисті, а також створювати спільну культурну спадщину, сприяти інтеграції, креативності та уяві. 

Заходи Днів європейської спадщини об’єднанні єдиною темою для всієї Європи, цього року вони проходяться під гаслом «Мистецтво обміну». Європейський рік культурної спадщини покликаний сприяти залученню широкої громадськості до вивчення багатої та різноманітної культури Європи та збереження унікальної культурної спадщини.

Центр "Держава і суспільство" НВК №5  організував та провів виставку фотографій "Видатні місця Європи", куди ввійшли фото та малюнки не лише закордонних, а й українських пам'яток культури. 

Переглядів: 41 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar