Головна » 2018 » Июнь » 30 » Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» )
21:08
Обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» )

З 16 по 20 червня у м.Хмельницький відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура» ), у якому взяла участь команда Ізяславського НВК №5 «Юнь Поділля» під керівництвом вчителя фізичної культури Слобоженюка В.П. З 26 команд області «Юнь Поділля» була наймолодшою, але гідно представила свій заклад і район на змаганнях, посівши 14 командне місце.

Ізяславчанам довелося впоралися з такими етапами гри:

"Впоряд" (стройова підготовка), під час якого виконували муштрові хвати та накази ройового та творче завдання - показ елементів під супровід музики і виконання партіотичної пісні; "Стрільба , "Смуга перешкод", "Теренова гра" - тактично-командна гра на місцевості з елементами топографії та орієнтування"; "Рятівник" - змагання з надання долікарської допомоги. Приємно зазначити, що «юні подоляни» посіли 2 місце у конкурсі «Ватра» - представлення творчо-мистецького звіту рою, де учні демонстрували силу, спритність, елементи бойових мистецтв, гумор та жарти, а гра Олександра Кузьмука на бандурі підкорила суддівські серця.

Також учні представили звіт про "Добре діло", яке було присвячене волонтерській діяльності рою відповідно ідейному принципу лицарства "Служити Богові, Батьківщині, ближнім".

Хочемо подякувати директору Великорадогощанської школи Ігнашиній Галині Василівні, куратору «Січі» Гаврилюк Надії Василівні та вчителю історії Мельнику Миколі Володимировичу за допомогу у підготовці до конкурсів та надання спорядження.

Фотоколаж

Переглядів: 90 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar