Головна » 2018 » Сентябрь » 14 » Тиждень спорту
13:57
Тиждень спорту

Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе поняття «спорт».

Для тих, хто по-справжньому любить спорт, непотрібно особливого дня, щоб займатися улюбленою справою. Тому всі любителі спорту Ізяславського НВК №5 стали учасниками змагань (біг, стрибки у висоту, волейбол, футбол і т.д.), які протягом тижня проводили вчителі фізичної культури. Завершенням тижня стала виставка «Спорт у моєму житті», де юні спортсмени, переможці і призери змагань міських, районних, обласних, Всеукраїнських рівнів продемонстрували свої нагороди: грамоти, дипломи, медалі, кубки.

Не дивлячись на максимальний накал зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях. Здоровий спосіб життя, фізична й інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання і благополуччя. Тому ми бажаємо нашим юним спортсменам не зупинятись на досягнутому, а в майбутньому піднімати жовто-блакитні стяги на спортивних олімпах світу.

Фотоколаж

Переглядів: 56 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar