Головна » 2018 » Ноябрь » 28 » Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА
01:08
Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА

26 листопада в приміщенні конференц-залу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» відбулась зустріч старшокласників закладу із Катериною Веремій -  матір’ю Героя України, Героя Небесної Сотні, журналіста В’ячеслава  Веремія. 

На зустрічі Катерина Веремій, уродженка села Поліське Ізяславського району, представила книгу «Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА», упорядником якої вона є. У книзі представлено статті, спогади і авторські твори, які змальовують життєвий образ відомого в Україні і світі журналіста В’ячеслава Веремія – Героя України, Героя Небесної Сотні.

Катерина Аркадіївна повідала про дитячі, юнацькі та студентські роки сина, про його журналістську діяльність. Зокрема вона наголосила, що у збірнику засвідчено його патріотичний  і гуманістичний світогляд, виражений  в публіцистичних і художніх творах. «Таким він сформувався у «Газете по-киевски», де працював найдовше  - із 2004 по 2011 роки. Пізніше В’ячеслав Веремій друкувався в інтернет-виданнях «Обозреватель», «Ukrainian iPhone», а з травня 2013 року – в щойно утвореній  газеті «Вести», де, як завжди, писав про життя свого улюбленого Києва», - розповіла Катерина Веремій.

19 січня 2014 року В’ячеслав перебував разом із протестувальниками на вулиці  Грушевського та одержав тяжке поранення  ока внаслідок вибуху світлошумової гранати, після складної операції був на лікарняному. В ніч на 19 лютого, повертаючись додому, В.Веремій намагався сфотографувати натовп озброєних «тітушок», за що поплатився життям: його жорстоко побили і нанесли смертельне вогнепальне поранення.

З вуст матері під час зустрічі пролунало декілька віршів сина, написані ним у різні часи. Також Катерина Аркадіївна прочитала і декілька власних поетичних творів, поспілкувалась із учнями та відповіла на їхні питання.

Всі присутні на зустрічі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, всіх полеглих за свободу України в ході проведення АТО та ООС хвилиною мовчання.

Після зустрічі Катерина Веремій оглянула експозицію меморіального музейного комплексу, що діє на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» - музею старшого  лейтенанта Олега Онищука та всіх   уродженців Ізяславського району, які загинули в Афганістані, експозиції пам’яті загиблого в АТО випускника школи старшого лейтенанта Миколи Микитюка.

Також К.Веремій подарувала примірники книги «Веремій В’ячеслав: ПРАВДА ЖИТТЯ ЖУРНАЛІСТА» шкільній бібліотеці та Ізяславській центральній районній книгозбірні

За матеріалами Ізяславської рда

Фотоколаж

Переглядів: 67 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar