Головна » 2018 » Октябрь » 26 » Виставка робіт юних художників
17:26
Виставка робіт юних художників

В Україні День художника відзначають щороку в другу жовтневу неділю, згідно з Президентським Указом №1132/98.

Художники — люди з особливим мисленням. Вони бачать те, чого не бачать звичайні люди, знаходять прекрасне в повсякденному, вміють зобразити думки на полотні, закарбувати емоцію або навіть мелодію.

Відзначення дня художника стало чудовою нагодою для учнів НВК №5 продемонструвати свої таланти. З 15 жовтня у шкільному холі відкрито виставку робіт юних художинків нашої школи. Свої малюнки представили учні 5-11 класів: Задворна Ольга (5-В), Кузема Олександра (6-Б), Вербицька Дарина (6-Б), Мірошник Каріна (7-А), Кирилюк Роман (8-А), Красножон Анна (9-Б), Яцкова Юлія (9-Б), Приступа Денис (10-А), Шлапак Єлизавета (11-Б). Красу свого мистецтва подарували шкільній родині Калаус Аліна (10-Б), Дроботун Софія (9-А), Барнаткевич Діана (9-Б), Писарчук Крістіна (8-А).

 

Учні, вчителі та усі, хто протягом роботи виставки завітали до нашої школи, були вражені майтерністю пензля та талантом наших юних художників.

Не дивлячись на те, що художник має бути голодним, а образити його може кожен, ми все ж бажаємо тим, хто бере в руки пензель з метою освоєння професії, визнання! Хай кожен юний художник Ізяславського НВК №5 одного дня відчує на собі прожектори слави, що освітять його картини! А головне — щоб ваш талант і натхнення завжди крокували поряд.

Фотоколаж

Переглядів: 31 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar