Головна » 2018 » Ноябрь » 9 » Всеукраїнський диктант єдності
14:54
Всеукраїнський диктант єдності

9 листопада (у День української писемності та мови) щорічний радіодиктант національної єдності пишуть українці у різних куточках світу. Текст, згідно усталеної традиції, читає український лінгвіст, педагог, радіоведучий Олександр Авраменко. Він завжди готує його сам, і ніхто до останнього моменту не знає, що автор диктуватиме та яку тему він обере.
У своєму інтрев’ю кореспонденту Укрінформу О.Авраменко повідомив: “Я відчуваю шалену відповідальність, оскільки маю, склавши текст, догодити дитині і дорослому, чоловікам і жінкам, українськомовним і російськомовним. Тому надзвичайно важко підготувати такий текст, який принаймні не дратуватиме, а бажано, щоб він був і пізнавальний, і позитивний, і якісь функції ще, чи естетичні, чи патріотичні, чи ще якісь виконував”.
Як поінформував на прес-конференції генеральний продюсер UA: Українське радіо Дмитро Хоркін, офіційне гасло цьогорічного заходу - #пишеморазом.
Основна мета диктанту: єднання навколо мови. Радіодиктант – не просто засіб перевірити власну грамотність, а насамперед масштабний національний флешмоб. Взяти участь у радіодиктанті зможе кожен охочий у будь-якому куточку світу — достатньо лише мати під рукою аркуш паперу та ручку.


09 листопада у конференцзалі НВК №5 вчителі, адміністрація школи, лідери учнівського самоврядування разом з представниками районної державної адміністрації, центральної районної бібліотеки, центру соціальних служб та інших організацій міста Ізяслав долучились до написання Всеукраїнського диктанту єдності. 


Усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ - 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада — про це свідчитиме поштовий штемпель), засканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст — написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

Текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

До речі, торік свої радіодиктанти надіслали 28 999 учасників. Жодної помилки не зробили 123 учасники.
МИ теж сподіваємось на гарні результати.

Фотоколаж

 

 

Переглядів: 109 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar