Головна » 2018 » Сентябрь » 20 » ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»
14:59
ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»

Загальнонаціональній правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО»!, що реалізується Міністерством юстиції за підтримки USAID «Нове правосуддя» було започатковано 1 серпня 2017 року.
Його мета - підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян Ціллю проекту є інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.
Цього року він проходить під гаслами: «Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.»
19 вересня в Ізяславському НВК №5 для учнів 9-11 класів відбулись уроки в рамках проекту «Я маю право», де вчитель правознавства Островська Ю.О. ознайомила учнів з метою проекту, результатами діяльності за минулий рік та планами, які Міністерство юстиції збирається реалізувати у поточному році.
Підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві покликані забезпечити сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

ФОТОЗВІТ

Переглядів: 29 | Додав: nvk5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar